preloaderlogo

Cemtaş İnşaat Ltd. Şti Hakkında


Cemtaş İnşaat Ltd. Şti. 1986 yılında Tez İş Ltd. Şti. olarak kurulmuştur.1990 yılından bu yana firmamız Cemtaş İnşaat olarak bünyesindeki Cdm Mimarlık ile tasarım ve mimarlık hizmetleri, etüd proje, proje uygulama ve belediye ruhsat işleri olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Cemtaş, güçlü kadrosu ile inşaat hizmetlerinin hemen her alt konu başlığında hizmet vermektedir. Büyük ölçekli konut projeleri, fabrika yapıları, villa inşaatları gibi geniş bir yelpazede birçok tasarım ve uygulama hizmetleri firma bünyesinde gerçekleştirilmektedir. İnşaat projelendirme ve yapılandırma çalışmalarına, arazi geliştirme aşamasından başlayıp, projelendirme ve uygulama safhaları ile son bulmaktadır. İnşaat sektöründe ki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak ve bu sayede insanlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmeyi amaç edinmektedir.

Cemtaş, hizmet alanındaki etkinliklerine, müşteriye hizmeti, ekonomik, güvenli, estetik ve hızlı biçimde sunmayı, mimarlık ve mühendislik mesleğinin etik kuralları çerçevesinde hareket etmeye devam etmektedir.